Швидкий пошук товару
 Мій аккаунт  Закладки  Порівняння  Оформити замовлення
 Мої налаштування
ПН-НД: 8:00-18:00

У кошику порожньо!

Інструкція по використанню преса для установки фурнітури!

Інструкція по використанню преса для установки фурнітури!

2019-04-13 21:24:04   0   1031

Шановні користувачі та клієнти сайту золотий кравець, хочу розповісти Вам про те, як і за допомогою чого можливо встановлювати швейну фурнітуру не тільки в майстернях, але і в домашніх умовах. Намагатимусь використовувати найпростіший виклад. Ручні "дореволюційні" методи молотка і зубила відкинемо відразу ж назад. Розглянемо найпоширеніший, недорогий і якісний прес для установки фурнітури, виробництва Китай, принципи його роботи та можливі комплектації. Почнемо з його основних характеристик — матеріал: чавун; висота без важеля: 203 мм; довжина важеля: 295 мм; висота настановної платформи: 58 мм; діаметр різьби верхнього пуансона: 6 * 1,25 мм або 8 мм * 1 мм. Залежно від цього параметра, використовується різне обладнання для установки швейної фурнітури.

Матриці — пристосування, призначені для установки кнопок, люверсів, холнітенов і т.д., які підходять під певний прес. Найбільш поширені матриці з різьбленням верхнього пуансона 6 * 1,25 мм, які представлені на сайті золотий кравець. Діаметр настановного отвору нижньої платформи: 19 мм; ширина настановної платформи: 99 мм; товщина нижньої платформи: 21 мм; висота пружини: 47 мм. Комплектація преса: інсталяційний механізм; важіль; болт 5,5 мм * 70 мм для установки важеля; болт 5,5 мм * 55 мм для фіксування важеля; болт 4,5 мм * 22 мм для фіксування пружини; перехідник нижнього пуансона; болт 4,5 мм * 22 мм для фіксації перехідника.

Отже, існує безліч методів установки швейної фурнітури, але найбільш практичний і менш витратний — це установка за допомогою преса для установки фурнітури, виробництва Туреччина. Який представлений в інтернет-магазині швейної фурнітури золотий кравець. Основна відмінність полягає в довжині важеля 270 мм і висоті настановної платформи 80 мм. З допомогу даного пристрою можливо виконувати наступні види робіт: 1. Установка кнопок різних модифікацій; 2. Установка люверсів (блочок); 3. Установка холнітенов; 4. Установка джинсових ґудзиків; 5. Обтягування ґудзиків різними матеріалами; 6. Установка обтяжних ґудзиків; 7. Пробиття отворів в різних матеріалах. Будьте уважні, для установки фурнітури різної форми та розміру потрібна відповідна матриця (пуансона), яка не йде в комплекті.

Величезний вибір матриць під різноманітні види робіт і преса ви можете купити на сайті золотий кравець оптом і в роздріб. По черзі розглянемо всі види настановної фурнітури й матриці, призначені для їх установки: кнопки, люверси, холнітени, ґудзики обтяжні в наступних розділах, які ви можете купити в ексклюзивному магазині швейної фурнітури золотий кравець, де для вас працюють фахівці готові допомогти, підказати й швидко відправити замовлення після його оформлення та оплати. Невже немає знижок для постійних клієнтів? Оптових клієнтів? Безкоштовна доставка? Звичайно ж є. Ми працюємо для вас і з задоволенням обговоримо всі умови співпраці. Інтернет-магазин швейної фурнітури золотий кравець чекає вас з відкритим серцем і чистою душею.


Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари